Odborné podujatia

Onsite podujatia v roku 2021

V prípade zlej pandemickej situácie,
budú on site podujatia realizované online
na Medicínskom Portáli: www.medicinskyportal.sk
O zmene Vás budeme informovať.


Online podujatia v roku 2020Onsite podujatia v roku 2020

Podujatia v roku 2019

Podujatia v roku 2018Povedali o nás

Gratulujem Vám k úspešnej konferencii, ktorú ste organizovali. Bolo to dobre zorganizované podujatie s výbornou účasťou.
Som Vám vďačný za Vašu pohostinnosť.
Berlina je pôsobivým organizátorom konferencií. Pevne verím, že v budúcnosti budeme v našej spolupráci pokračovať.


Dr Afzal Javed
PRESIDENT ELECT
WORLD PSYCHIATRIC ASSOCIATIONPo tom, ako sme prešli mnohými komplikáciami s predchádzajúcim organizátorom podujatia, som v máji 2017 kontaktoval Berlinu, aby nám pomohla v organizácii 11-eho medzinárodného podujatia International Veterinary Behaviour meeting. I keď sme sa ocitli v časovej tiesni, zostávali nám tri mesiace do konania podujatia, team Berliny premenil moje nápady a predstavy v skutočnosť. Bolo to úžasné. Podujatie skončilo úspechom z každého pohľadu. Miesto, kde sa podujatie konalo, pohostinnosť, audio-vizuálne vybavenie, ubytovanie, to všetko bolo výborné. Individuálna komunikácia a ochota pomôcť každému jednému medzinárodnému delegátovi boli neopísateľné.

V spätnej väzbe, ktorú sme sumarizovali po samotnom podujatí, drvivá väčšina našich delegátov vysoko ocenila Berlinu za organizáciu, komunikáciu a podporu. To, čo sa na začiatku zdalo, že skončí katastrofou, skončilo nakoniec obrovským úspechom. Za toto veľmi pekne ďakujem Berlíne. Rozhodne odporúčam Berlinu iným kolegom a som si istý, že v budúcnosti budeme opäť spolupracovať.


Dr Sagi Denenberg DVM, MRCVS
Chair of the 11th International Veterinary Behaviour Meeting
University of BristolChcela by som sa vám veľmi pekne poďakovať za super konferenciu, na ktorej sme sa mohli zúčastniť aj my, pacienti. Veľmi veľa to pre mňa znamená. Perfektne pripravené a výnimočne zorganizované. Ďakujeme vám z celého srdca.


Jaroslava Valčeková
Predsedníčka
ZDRUŽENIE SCLEROSIS MULTIPLEX NÁDEJ (ZSMN)


NAJ pre spoločnosť Berlina.

Organizujeme medzinárodné podujatia, z tých NAJ to bolo podujatie pre 29 krajín sveta.
Realizujeme nadnárodné vzdelávacie podujatia, z tých NAJ to bola aktivita pre viac ako 1000 odborníkov na jednom mieste.
Organizujeme odborné kongresy, vzdelávacie akadémie a školenia.
Riešime vzdelávanie online.